Web clàssic
Diari independent, català, comarcal i democràtic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Registra't
Preu: dia 1 € / mes 6 € / any 48 €
Divendres,
5 juliol 2024
Barcelona
Tria el teu municipi
Barcelona
Avui
21º
28º
Dissabte
21º
28º
Diumenge
23º
28º
Dilluns
21º
28º
El Punt Avui
Cercar
Televisió
Necrològiques
La xarxa
Blogs
Subscriptors
Diccionaris
El temps
Farmàcies
Joc
Entreteniments
Horòscop
Pistes d'esquí de Catalunya
Platges de Catalunya
Hemeroteca
Efemèrides
×
Cercar ...
Cercar
Visualització
Recarregar
Web versió clàssica
Web versió mòbil
Edició impresa
Seccions
Portada
Local
Successos
Societat
Política
Economia
Cultura
Europa-Món
Comunicació
Opinió
Esports
Més
Agenda
Cinema
Necrològiques
Farmàcies
El temps
Entreteniments
Diccionaris
Canals
Temes
Televisió
Hemeroteca
Cercador
Compte d'usuari
Participació
Enviar una foto
Empresa
Qui som
Contacte
Avisos legals
Política de cookies
Normes de participació
Publicitat
Portada
Última hora
Girona
Municipis
Serveis
Programació per franges
Tarda del Diumenge, 29 gener de 2023
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Nova
Canal + Liga
Disney Channel
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Neox
Eurosport
Boing
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Diumenge
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
15.00
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
14.00
14.25
Teledeporte
Freeride World Tour
Més
Esports
Durada: 25'
14.00
14.30
Barça TV
Supercopa 2023. La pel·lícula
Esports
Durada: 30'
14.00
16.00
Eurosport
FIS Ski Jumping World Cup
Més
Esports
Durada: 120'
14.00
14.25
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 25'
14.00
14.25
Disney Channel
La Maldición de Molly McGee
Més
Infantils
Durada: 25'
14.00
14.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
14.03
14.25
33
Presto! L'escola de màgia
Més
Infantils
Durada: 22'
14.06
15.30
#0
Harry: la entrevista
Altres
Durada: 84'
14.15
14.25
La 2
La 2 express
Més
Altres
Durada: 10'
14.17
15.25
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Santander
Esports
Durada: 68'
14.18
14.40
Clan TVE
Las flipantes historias del Capitán Calzoncillos
Infantils
Durada: 22'
14.25
14.50
33
Vicky, el viking
Més
Infantils
Durada: 25'
14.25
15.35
La 2
Mi lugar de retiro
Més
Documentals
Durada: 70'
14.25
16.25
Teledeporte
FIH Hockey Men's World Cup
Més
Esports
Durada: 120'
14.25
14.55
Boing
Los Thunderman
Més
Infantils
Durada: 30'
14.25
14.50
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 25'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.00
Barça TV
Tots els gols de Betis-FC Barcelona (2000-2022)
Esports
Durada: 30'
14.40
15.02
Clan TVE
Las flipantes historias del Capitán Calzoncillos
Infantils
Durada: 22'
14.45
15.15
Canal + Deportes
NFL Game Day
Esports
Durada: 30'
14.45
15.30
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
14.50
15.10
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 20'
14.50
15.15
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 25'
14.55
15.20
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.10
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.15
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.00
15.15
Barça TV
El dia B
Esports
Durada: 15'
15.02
15.25
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
15.05
16.55
Esport 3
Míting Internacional de Catalunya en pista coberta
Esports
Durada: 110'
15.10
15.31
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 21'
15.10
15.20
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.15
15.30
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.15
17.00
Barça TV
Divisió d'Honor Juvenil
Esports
Durada: 105'
15.15
15.45
Canal + Deportes
Evasión TV
Esports
Durada: 30'
15.15
15.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
15.20
15.40
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 20'
15.20
15.45
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
15.25
16.36
Clan TVE
Cine Clan: Dos colegas al rescate
Més
Pel·lícules
Durada: 71'
15.25
17.25
Neox
Película
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
15.25
16.09
Canal + Liga
Previo LaLiga Santander
Esports
Durada: 44'
15.25
15.30
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
15.30
20.00
La Sexta
La Roca
Més
Altres
Durada: 270'
15.30
17.02
#0
Pel·lícula: Agatha y los asesinatos de medianoche
Més
Pel·lícules
Durada: 92'
15.30
15.40
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
15.30
16.30
Energy
FBI
Més
Sèries
Durada: 60'
15.31
16.14
33
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Més
Infantils
Durada: 43'
15.35
16.20
La 2
Saber y ganar fin de semana
Més
Altres
Durada: 45'
15.35
20.10
Nova
Don Matteo
Més
Sèries
Durada: 275'
15.40
18.15
TV3
Tarda de cine: Els miserables
Més
Pel·lícules
Durada: 155'
15.40
17.20
Cuatro
Home cinema: Jumper
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
15.45
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
15.45
15.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.45
16.55
Canal + Deportes
Carreras de caballos - Turf
Esports
Durada: 70'
15.45
17.25
Paramount Channel
Pel·lícula: Push
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
15.45
17.15
Boing
Pel·lícula: La película Pokémon: Hoopa y un duelo
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
15.45
15.55
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.55
16.00
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.55
16.00
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
16.00
16.00
17.30
La 1
Sesión de tarde: El lugar del corazón
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
16.00
17.45
Antena 3
Multicine: Intenta recordar
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
16.00
21.00
Tele 5
¡Fiesta!
Més
Altres
Durada: 300'
16.00
17.30
Eurosport
Australian Open
Més
Esports
Durada: 90'
16.00
16.25
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
16.09
18.15
Canal + Liga
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 126'
16.14
17.03
33
Sam Fox: Aventures extremes
Més
Sèries
Durada: 49'
16.20
18.45
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 145'
16.25
17.55
Teledeporte
Challenge Mallorca
Esports
Durada: 90'
16.25
16.50
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
16.30
17.10
Energy
FBI: Most Wanted
Més
Sèries
Durada: 40'
16.36
16.58
Clan TVE
La casa de muñecas de Gabby
Infantils
Durada: 22'
16.50
17.15
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
16.55
19.00
Esport 3
Primera Federació
Més
Esports
Durada: 125'
16.55
19.30
Canal + Deportes
Liga Endesa
Esports
Durada: 155'
16.58
17.20
Clan TVE
La casa de muñecas de Gabby
Infantils
Durada: 22'
17.00
17.15
Barça TV
El dia B
Esports
Durada: 15'
17.02
19.14
#0
Pel·lícula: The Amazing Spider-Man
Més
Pel·lícules
Durada: 132'
17.03
17.53
33
Ronja, la filla del bandoler
Més
Infantils
Durada: 50'
17.10
18.00
Energy
FBI: Most Wanted
Més
Sèries
Durada: 50'
17.15
19.00
Barça TV
Primera Federación
Més
Esports
Durada: 105'
17.15
17.25
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 10'
17.15
17.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
17.20
19.50
Cuatro
Home cinema: Waterworld
Més
Pel·lícules
Durada: 150'
17.20
17.42
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
17.25
19.45
Neox
Película
Més
Pel·lícules
Durada: 140'
17.25
19.45
Paramount Channel
Pel·lícula: The Host (La huésped)
Més
Pel·lícules
Durada: 140'
17.25
17.40
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 15'
17.25
17.35
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
17.30
19.00
La 1
Sesión de tarde: Intercambio accidentado
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
17.30
18.30
Eurosport
Betvictor Shoot Out
Més
Esports
Durada: 60'
17.35
17.40
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
17.40
17.50
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 10'
17.40
17.45
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
17.42
17.47
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
17.45
19.20
Antena 3
Multicine: De espaldas a la ley
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
17.45
17.50
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
17.47
17.52
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
17.50
18.05
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 15'
17.50
18.00
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
17.52
17.59
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
17.53
18.17
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 24'
17.55
19.35
Teledeporte
IHF Handball World Championship
Més
Esports
Durada: 100'
17.59
18.06
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
18.00
18.00
18.10
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
18.00
18.45
Energy
FBI: Most Wanted
Més
Sèries
Durada: 45'
18.05
18.10
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
18.06
18.11
Clan TVE
Trotties. Magic world adventures
Infantils
Durada: 5'
18.10
18.15
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
18.10
18.15
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
18.11
18.18
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
18.15
19.50
TV3
Tarda de cine: Els europeus
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
18.15
18.55
Canal + Liga
Post LaLiga Santander
Esports
Durada: 40'
18.15
18.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 15'
18.15
18.20
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
18.17
19.14
33
Jamie Johnson
Més
Infantils
Durada: 57'
18.18
18.26
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 8'
18.20
18.30
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
18.26
18.37
Clan TVE
Mis vecinos reales
Infantils
Durada: 11'
18.30
19.00
Eurosport
Spirit of yachting
Documentals
Durada: 30'
18.30
18.55
Boing
Tom y Jerry en Nueva York
Més
Infantils
Durada: 25'
18.30
18.35
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
18.35
18.45
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
18.37
18.48
Clan TVE
Mis vecinos reales
Infantils
Durada: 11'
18.45
19.35
La 2
El documental de La 2
Més
Documentals
Durada: 50'
18.45
19.15
Disney Channel
La Maldición de Molly McGee
Més
Infantils
Durada: 30'
18.45
19.30
Energy
The Rookie
Més
Sèries
Durada: 45'
18.48
19.10
Clan TVE
Ollie y los monstruos
Infantils
Durada: 22'
18.55
19.08
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Santander
Esports
Durada: 13'
18.55
19.05
Boing
Jellystone!
Més
Infantils
Durada: 10'
19.00
20.35
Esport 3
Lliga Nacional de Futbol Sala
Esports
Durada: 95'
19.00
20.30
La 1
Plan de tarde
Més
Altres
Durada: 90'
19.00
20.45
Barça TV
Parlem OK Lliga
Més
Esports
Durada: 105'
19.00
20.00
Eurosport
Australian Open
Esports
Durada: 60'
19.05
19.20
Boing
Jellystone!
Més
Infantils
Durada: 15'
19.08
19.15
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 7'
19.10
19.32
Clan TVE
Los Casagrande
Infantils
Durada: 22'
19.14
19.45
33
ZombieLars
Més
Infantils
Durada: 31'
19.14
20.04
#0
Litvinenko
Més
Sèries
Durada: 50'
19.15
20.10
Canal + Liga
LaLiga Talking Football
Esports
Durada: 55'
19.15
19.40
Disney Channel
La Maldición de Molly McGee
Més
Infantils
Durada: 25'
19.20
21.00
Antena 3
Multicine: Vacaciones junto al mar
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
19.20
19.45
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
19.30
20.30
Canal + Deportes
Generación NBA
Esports
Durada: 60'
19.30
20.10
Energy
The Rookie
Més
Sèries
Durada: 40'
19.32
19.53
Clan TVE
Los Casagrande
Infantils
Durada: 21'
19.35
20.00
La 2
El señor de los bosques
Més
Documentals
Durada: 25'
19.35
20.30
Teledeporte
Freeride World Tour
Esports
Durada: 55'
19.40
20.10
Disney Channel
La Maldición de Molly McGee
Més
Infantils
Durada: 30'
19.45
20.00
33
Projecte Beta
Més
Altres
Durada: 15'
19.45
20.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
19.50
20.00
TV3
No tenim vergonya
Més
Altres
Durada: 10'
19.50
20.40
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 50'
19.53
20.15
Clan TVE
Las flipantes historias del Capitán Calzoncillos
Infantils
Durada: 22'
20.00
20.00
21.00
TV3
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.26
33
InfluenX3r
Més
Infantils
Durada: 26'
20.00
20.35
La 2
El Camino del Cid: diario de una ciclista
Més
Documentals
Durada: 35'
20.00
20.45
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 45'
20.00
20.05
Eurosport
The Minute
Esports
Durada: 5'
20.04
20.59
#0
El ascenso de los nazis: La caída
Més
Documentals
Durada: 55'
20.05
21.00
Eurosport
FIS Alpine Ski World Cup
Més
Esports
Durada: 55'
20.10
20.54
Canal + Liga
Previo LaLiga Santander
Esports
Durada: 44'
20.10
20.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.10
20.35
Disney Channel
Anfibilandia
Més
Infantils
Durada: 25'
20.10
20.55
Energy
The Rookie
Més
Sèries
Durada: 45'
20.26
20.47
33
Ràndom
Més
Altres
Durada: 21'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
Canal + Deportes
#Interceptados por la NFL
Esports
Durada: 30'
20.35
21.00
Disney Channel
Anfibilandia
Més
Infantils
Durada: 25'
20.40
21.00
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
20.45
20.55
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 10'
20.45
21.00
Barça TV
Barça Highlights
Més
Esports
Durada: 15'
×
Close